Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pielgrzymka: Środkowoeuropejskie Sanktuaria - 3 dni

Pielgrzymki

Pielgrzymka: Środkowoeuropejskie Sanktuaria - 3 dni

Pielgrzymka: Środkowoeuropejskie Sanktuaria - 3 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pielgrzymka „Środkowoeuropejskie Sanktuaria” - Hostyń, Velehrad, Marianosztra, Esztergom, Marianka, Śaśtin Stráže

 

I dzień - Wyjazd z Polski wcześnie rano, przejazd do Czech. Hostyń - Sanktuarium Madonny Pomocy Ucieczki z Hostynia, Velehrad - „Czeska Częstochowa” – Sanktuarium św. Cyryla i Metodego, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg

II dzień - Śniadanie, wyjazd na Węgry na Zakole Dunaju do Esztergom – miejsca narodzenia św. Stefana (na trasie postój w słowackim Sturovie, pomnik Jana II Sobieskiego). Esztergom - zwiedzanie największej na Węgrzech Bazyliki, wejście na kopułę, panorama Zakola Dunaju, zamek (z zewnątrz). Márianosztra - słynne węgierskie sanktuarium Paulinów, skąd w 1382 r. dotarli oni na Jasna Górę tworząc tamtejszy klasztor. W centrum sanktuarium dominuje barokowa świątynia z kopią obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, a okalają ją liczne budynki klasztorne, w których od 150 lat znajduje się więzienie. Przyjazd do Komarna miejsca ur. kompozytora F.Lehara, zwiedzanie twierdzy spacer po mieście – Dziedziniec Europy, Nowy Rynek z budowlami reprezentującymi zabytkową architekturę charakterystyczną dla poszczególnych regionów Europy, Bazylika św. Andrzeja. Zamiast zwiedzania Komarna mozliwośc 3 godzinnego relaksy na basenach termalnych. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

III dzień - Śniadanie, przejazd do Marianki k. Bratysławy – najstarszego w Słowacji sanktuarium maryjnego. Dalsza podróż do miasteczka Malacky - zwiedzanie kościoła klasztornego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, gdzie znajdują się m.in.: jedna z dwóch na świecie replik Świętych Schodów oraz udostępnione turystom krypty zakonników. Šastín-Stráže - Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Siedmiobolesnej. Świątynia jest jednym z głównych miejsc kultu Matki Bożej Bolesnej, która stała się patronką Słowacji. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, pilota na całą trasę, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 3.000 - 4.000 HUF/os + 10-15 EURO/os

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja.

Pielgrzymka: Środkowoeuropejskie Sanktuaria - 3 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pielgrzymka: Środkowoeuropejskie Sanktuaria - 3 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua