Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pielgrzymka do Sanktuariów Europy - 9 dni

Pielgrzymki

Pielgrzymka do Sanktuariów Europy - 9 dni

Pielgrzymka do Sanktuariów Europy - 9 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pielgrzymka do Sanktuariów Europu - Altotting, Einsiedeln, La Salette, Lourdes, Avignon, Orta San Giulio, Padwa, Vicenza, Aquilea, Mariazell

 

I dzień – wyjazd z Polski o 3.00, przejazd w okolice Monachium, na trasie postój w Altotting - miejsce wielu uzdrowień i nawróceń, modlić można się tutaj przed cudownym wizerunkiem Czarnej Madonny w Świętej Kaplicy, Sanktuarium NMP, miejsce urodzenia Georga Ratzingera - brata Papieża, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

II dzień – śniadanie, wcześnie rano wyjazd do Einsiedeln - największego Sanktuarium Maryjnego w Szwajcarii zwanego “Szwajcarską Częstochową”, kaplica Łaski z cudowną figurą Matki Bożej, opactwo Benedyktów z X-w., dalsza podróż do Francji, obiadokolacja i nocleg w okolicach Annecy.

III dzień – śniadanie, wyjazd do La Salette - Sanktuarium Maryjne, miejsce objawień, przejazd na obiadokolacja i nocleg k/Valence-Montelimar we Francji.

IV dzień - śniadanie, wyjazd do Lourdes, na trasie zwiedzanie Carcassonne – spacer po największym w Europie średniowiecznym kompleksie urbanistycznym, przejazd na obiadokolacje i nocleg w Lourdes.

V dzień - śniadanie, Lourdes - msza święta w Grocie Objawień, Podziemna Bazylika Św. Piusa X, Kościół Św. Bernadetty, Sanktuarium Matki Boskiej, obiadokolacja i nocleg w Lourdes.

VI dzień - śniadanie, Avignon – zwiedzanie: Pałac Papieski, XIII-wieczna romańska Katedra, Notre Dame des Doms, mury obronne, obiadokolacja i nocleg w okolicach Imperii we Włoszech.

VII dzień – śniadanie, wyjazd do Orta San Giulio położonej nad jeziorem Orte, z Górą św. Franciszka i 20 kaplicami z listy UNESCO, następnie do Bergamo - Bazylika Santa Maria Maggiore, Stary Plac z Katedra i Kapella Colleoni, przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Vicenzy.

VIII dzień – śniadanie, wyjazd do Padwy lub Vicenzy, zwiedzanie w Padwie: Bazylika św. Antoniego, Piazza Della Erbe lub w Vicenzie - spacer po mieście wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO: Piazza dei Signori, Basilica Palladiana, zwieńczona 82-metrową wieżą zegarową, kolumny symbolizujące region Veneto i mieszkańców Vicenzy, teatr operowy, Katedra S. Maria Annunciata, przyjazd do Aquilei – Bazylika, zabytki rzymskie m.in.: Stary port rzeczny, Forum Romanum, Mauzoleum, ruiny łaźni, przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Tarvisio.

IX dzień – śniadanie, Mariazell - najsłynniejsze austriackie sanktuarium maryjne - msza święta, powrót do Polski w godzinach wieczornych – zakończenie imprezy.

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 8 noclegów, 8 śniadań, 8 obiadokolacji, pilota na całą trasę, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 70-80 euro/os

 

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja.

Pielgrzymka do Sanktuariów Europy - 9 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pielgrzymka do Sanktuariów Europy - 9 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua